Pro potěšení a ukojení zvědavosti fanoušků a hlavně fanynek, jsem donutil vyplnit malý dotazníček našeho kapelníka a nejdůležitějšího člena Standu...

         Standa v celé kráse i s aparátem. Jméno : Standa

Věk, pohlaví, rasa, národnost a tak... : Věk zasloužený, pohlaví často velké, jsem pravý Čech (tatínek z Prahy, maminka ze severní Moravy).

Stav : Ženatý. (Již také dvojnásobný tatínek :o))

Na co hraješ, jak dlouho, proč, jsi hudebně vzdělán ? : Hraju na kytaru už více než polovinu svého života, hraní mě baví, přestože pořád hraju stejně blbě jako na začátku.

Umíš hrát ještě na něco jiného ? :Taky jsem se učil 7 let v hudebce na akordeón u mistra pana Šarocha.

Hraješ ještě v jiný kapele? : Kromě kapely Dámy&Pánové se vyskytuju v Kujoonech, kde hraju na kytaru a mám zaslouženou funkci Zástupce pro pohlavní styk s veřejností...

Co nejradši hraješ ? : Kvalitní rytmický záležitosti s dobrým a přesným spodkem.

Jak jsi se dostal k D&P  ? : Vymyslel jsem si je spolu s Begim.

Baví tě to ještě ? : No jéje...

Představy do budoucna ohledně D&P ? : ...že mi do toho konečně začnou víc kecat ostatní...

Nějaké skladatelské ambice ? : Ani ne :-) jen dělám, co musím :-)

Tvá nejoblíbenější muzika ? : Jimi Hendrix, Pink Floyd, Yes, ZZ -Top, Garry Moore, U2, Blue Effect, V. Mišík, P. Kalandra, Bon Pari a mraky další dobrý muziky.

Muzika, kterou nesnášíš ? : Když jsem střízlivý a doma, pak je to dechovka. Na zábavě se vždy řádně upravím, pak na ni tančím klidně do rána (je to vyjímka, která potvrzuje pravidlo). Taky nemám rád, když sedím někde s kytarou a každej chce "táborák" typu Tři kříže a Montgomery, já si prostě hraju co chci, obvykle je to někde jinde.

Oblíbená barva a jídlo ? : Barvu mám rád modrou a na žijícím těle dobře do růžova prokrvenou; jídlo mám rád jakékoli a taky dobře vím, že hlad je vlastně převlečená žízeň...

Neoblíbená barva a jídlo ? : Zelená s červenejma proužkama a růžovejma puntíčkama na steaku, ke kterýmu mi nepřinesou točený pivo...

Koho nesnašíš ? : Já snesu kohokoli, jde jen o to, jak dlouho, případně jak dlouho snese on mne.

Nějaké záliby ? : Za 1) živé hraní a zpívání za 2) je to praktikování věcí označovaných v sexuologii převážně latinskými názvy, protože jejich český názorný popis bývá pro některé nemravný, až šokující (bližší informace podám pouze osobně) za 3) lidi (jo prostě mám rád lidi, rád s nimi komunikuju, jsem rád, když jsou v pohodě)

No a co nám ještě povíš ? : Skandálně se přiznávám, že po dlouhodobém (mezinárodním) výběru jsem poznal partnerku holdující taktéž mé zálibě číslo 2 a natolik tolerující zálibu číslo 1, že jsem si ji raděj hned vzal, aby mi ji někdo jiný nevyfoukl. To neznamená, že se nedívám po jiných děvčatech, ale zálibu číslo 2 praktikuji již několik let výhradně doma, ač se to zdá nemožné (těm, kdož mě znají dlouho). Zálibou číslo 3 se živím.