Doufejme že Kolí bude vzorná a dodá nějaké informace. Tak Kolí už tu máme taky... :o) Tak a teď je Kolí už jenom náš nejoblíbenější host, ale tohle tu pro Vás samozřejmě zůstane.

     Hurá, konečně jsem našel fotku, kde nemá Jana uřízlý nohy... :o) Ach jo ::

Jméno : Kolí

Věk, pohlaví, rasa, národnost a tak... : Věk? co to je? Někdy se cítím na 15, někdy na 25 a někdy když mám všeho plný zuby tak na 100. Pohlaví? No to bych se červenala. Rasa se snad pozná a každopádně se cítím Čechem (tedy Češkou).
 

Stav : Konta? No nic moc, hydrogeologům moc neplatí (nebo možná moc utrácím???).
 

Na co hraješ, jak dlouho, proč, jsi hudebně vzdělán ? : Záludná otázka. Hrát se dá prakticky na všechno, otázka zní na co umím…..ehm.
V DaP hraju na saxofon, jinak občas na housle, kytaru, piáno a na flétnu. O vzdělání bych asi raději nemluvila, ale noty, housle a piáno mě trochu učili v hudebce – jak je vidět dost jsem to flákala. A proč?…nechápu otázku …
 

Umíš hrát ještě na něco jiného ? : Na nervy. To mi jde asi nejlépe.

Hraješ ještě v jiný kapele? : V Deratizérech.

Co nejraději hraješ ? : Hezkou muziku

Jak jsi se dostal k D&P ? : Přišel, no možná mi volal Standa, jestli bych si nezkusila zahrát v jeho nové kapele a protože ho znám od malinka a vím že dělá muziku, která se mi líbí, tak jsem řekla jo.

Baví tě to ještě ? : Nevím proč by nemělo.

Představy do budoucna ohledně D&P ? : Hrát.

Nějaké skladatelské ambice ? : Jojo, ale spíš pro Deratizéry.

Muzika kterou nesnášíš ? : Dechovka.

Oblíbená barva a jídlo ? : Černá, modrá, bílá, hnědá, poslední dobou i zelená. A jídlo mám ráda skoro každé – nejraději kuře a jakoukoli zeleninu. Jo a taky mam ráda třešně a melouna.

Neoblíbená barva a jídlo ? : Červená a hrachová kaše (tu mě odnaučili jíst ve školce).

Koho nesnášíš ? : ??

Nějaké záliby ? : Sport rekreačně jakýkoli – trochu víc aerobik, hydrogeologie – tedy práce (když mě zrovna nerozčiluje naše byrokracie) no a samozřejmě muzika.

No a co nám ještě povíš ? : Nemám ráda ankety a dotazníky – většinou špatně pochopím otázku.